Синютка заявив, що його неправильно зрозуміли стосовно сміттєпереробного заводу у Львові

Раніше голова ЛОДА говорив про «неприпустимість» і «неможливість» будівництва

СуспільствоАндрій Дрозда, 11 лютого 201924714
Синютка заявив, що його неправильно зрозуміли стосовно сміттєпереробного заводу у Львові
фото ZAXID.NET
Олег Синютка розповідає львів'янам про неможливість побудови сміттєпереробного заводу під час зустрічі 3 лютого

У понеділок, 11 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка під час апаратної наради заявив, що не має наміру блокувати будівництво сміттєпереробного заводу у Львові, а його попередні заяви просто не зрозуміли чи зумисне перекрутили у ЗМІ.

«Я з подивом дізнався, що Львівська обласна державна адміністрація блокує спорудження сміттєперобного заводу на вулиці Пластовій. Жодних документів про заборони я не підписував. Я вкотре закликаю припинити будь-які спекуляції на темі сміття і прошу доносити до людей лише достовірну та правдиву інформацію», – процитувала заяву Олега Синютки офіційна прес-служба ЛОДА.

Проте тиждень тому Олег Синютка прямо заявляв про «неприпустимість» будівництва. 3 лютого прес-служба ЛОДА опублікувала офіційне повідомлення під заголовком «Львівська ОДА підтримує громаду Львова у питанні неприпустимості будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій,13»

«Будівництво заводу в межах “Знесіння” є екологічно не обгрунтованим і господарсько недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі», – заявив тоді Олег Синютка. У повідомленні прес-служби було також зазначено, що «Олег Синютка наголосив, що до 13 лютого Львівська ОДА як орган державної влади скерує лист в Міністерство екології та природних ресурсів України з позицію неможливості будівництва заводу на вул Пластовій,13».

Під час зустрічі Синютка також згадував про «десятки зауважень» до звіту з оцінками впливу на довкілля та «невдалі приклади» функціонування таких комплексів у Європі. Водночас у листі, опублікованому на сайті ЛОДА, міститься 9 зауважень до вищезгаданого звіту, а невдалих прикладів роботи таких комплексів у Європі не наведено. ZAXID.NET публікує цей документ у повному обсязі.

Усі фото прес-служби ЛОДА

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук