Слідчих публічно спіймали на фальшуванні справи, але вони і далі працюють у поліції

Відкритий лист міністру МВС Арсену Авакову

Наталія Ван Доеверен-Готь
Головний лікар шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького, голова ГО «Львівська правозахисна ініціатива»

Шановний Арсене Борисовичу!

Справедливість – одна з найголовніших цінностей, яких прагне Україна сьогодення. Громадяни хочуть відчувати захищеність та впевненість у правоохоронній системі. Насправді ж спостерігаємо безліч кримінальних справ, які мають на меті виключно переслідування та репутаційне знищення особистостей , що чинять опір існуючій системі. Це бачать та розуміють усі.

Більше року тому я стала жертвою махінації перевертнів у погонах, які використали проти мене вже не раз відпрацьовану ними схему. Про явну фальсифікацію та замовний характер цього кримінального переслідування я публічно заявляла з першого ж дня. Разом зі своїми адвокатами неодноразово зверталася із заявами про вчинення кримінальних правопорушень, розповідала усі факти українським та зарубіжним ЗМІ, зверталася до народних депутатів та перших осіб держави.

Моя історія набула широкого розголосу за цей час і я впевнена, що Ви так само її знаєте.

Працівники Департаменту захисту економіки національної поліції України у Львівській області Кардаш Ю. М., Демкович Т.Л., Потапов С. та інші умисно та бездарно спробували сфальшувати відносно мене кримінальну справу. На сьогодні усі штучно створені ними докази, підтасовані факти та обставини, а також використання в якості «негласних агентів» власних родичів – детально досліджується Личаківським районним судом міста Львова. Таким чином, усі чергові фальсифікації та брехня стають публічно відомими кожного судового засідання. Публічне висвітлення незаконної діяльності працівників поліції призвели до погроз мені і моїй родині, пошкодження нашого майна з метою залякування.

Проте історія мала витоки.

Так, з Кардашем Ю.М. приблизно за 1,5 року до початку мого незаконного кримінального переслідування у нас виник конфлікт при спробі забрати серцевого хворого пацієнта з ризиком летальності з лікарні для проведення слідчих дій. В присутності моїх колег після проведеного консиліуму працівник поліції Кардаш прямо пригрозив, сказавши: «Ми ще зустрінемось». Приблизно з того часу я регулярно отримувала погрози на свій службовий телефон, у зв’язку з чим зверталась у правоохоронні органи, де проводилась за цим фактом перевірка.

У листопаді 2017 року Кардаш Ю.М. негласно перебуваючи під час обшуку в моєму службовому кабінеті нагадав мені про ту свою обіцянку. Обшук відбувався в зв’язку з нібито отриманням мною неправомірної вигоди від раніше невідомої та незнайомої мені особи Чаплі Г. Згодом нам стало відомо, що Чапля Галина та інший свідок по справі – Криворучишак Дмитро – є двоюрідними братом та сестрою, а сама Чапля Г. є тещою одного з оперативників Департаменту захисту економіки у Львівській області – Демковича Т.Л. Ці двоє є фігурантами та активними учасниками вже не першої кримінальної справи (спроба дачі хабаря судді з Дрогобича тощо ), в «розслідуванні» якої бере участь безпосередньо Демокович Т.Л.

Після того, як брехня «тещі» почала розвалюватися на очах, працівники УЗЕ «знайшли» ще двох осіб, які нібито передавали мені колись неправомірну вигоду. На сьогодні обидва «заявники» відмовилися від свої показів та розповіли, як їх змусили лжесвідчити та назвали посадових осіб, які це робили.

Так, під час чергового судового засідання у моїй справі 28.02.2018 року один із «заявників» Бадьора Д., не просто відмовився від своїх попередніх свідчень, а ще й публічно впізнав осіб, які його змусили дати неправдиві покази проти мене. Ними виявились оперативні працівники УЗЕ Демкович Т. Л. та Потапов С. Бадьора розповів: «Мене просто працівники обласного УБЕЗу підмовили, щоб я оговорив цю людину, щоб я набрехав прокурору. Тому що вони, працівники УБЕЗу, знали, що я ван Доеверен грошей ніколи не давав і навіть не бачив її жодного разу. Тому Потапов С. з Демковичем Т. показали мені її фото, вони мені показали також відео обшуку кабінету, щоб я не губився в своїх показах про те, як виглядає кабінет. Але попросили мене, щоб я переконав слідчого прокуратури і дав неправдиві свідчення, що ніби я дав гроші Вам у руки».

Більше того, Бадьора Д. розказав, що таки давав хабар. Однак іншим лікаркам Львівської обласної лікарні – Руслані Іваночко та завідувачці відділення Оксані Русин. Їм він і справді дав 300 доларів США, щоби ті перевели його матір із нічного на денний гемодіаліз. Більше того, у 2014 році Бадьора Д. звернувся у правоохоронні органи у зв’язку з вищесказаним та за фактом злочину тоді було відкрито кримінальну справу, яку працівники Департаменту захисту економіки тихенько «поховали». А у 2017-му «пригадали « і попросили заявника Бадьору Д. розповісти все те ж, тільки змінити прізвище злочинця. Бо як повідомив свідок за інформацією правоохоронців – «лікарка Русин Оксана їм дуже помагає».

Звертаюся до Вас як громадянка України, чиї порушені права Ви, як відповідальна особа, маєте обов’язком поновити.

Під час вступу на службу до поліції особа складає присягу, відповідно до якої обіцяє вірно служити Українському народові. Ваші підлеглі, які підмовляли свідків надавати проти мене фальшиві покази, підробляли матеріали кримінального провадження, погрожували та переслідували мене та мою родину – злісно порушили цю присягу.

Я вимагаю Вас очистити ряди правоохоронних органів від осіб, які дискредитують усю систему органів державної влади, органів правопорядку та особисто Вас, Арсене Борисовичу.

Люди, які своїми махінаціями, брехнею, маніпуляціями та погрозами сфальшували кримінальну справу проти мене, завдали та продовжують завдавати моральних страждань мені та моїй родині, намагалися знищити мою репутацію та кар’єру, мають відповісти за злочини .

Вимагаю від Вас звільнити працівників УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП України Кардаша Ю. М., Демковича Т.Л. та Потапова С. через їхню цілковиту та повну службову невідповідність.

Ви не захистили Ноздровської, яка так послідовно боролась з міліцейськими та суддівськими перевертнями та з генетичним сміттям їхнього поріддя.

Вимагаю у Вас захистити мене та мою родину від свавілля Ваших «воїнів тьми».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук