Суд вдруге поновив Катерину Амосову на посаді ректорки медуніверситету ім. Богомольця

На сайті Національного медичного університету імені Богомольця опубліковано постанову Печерського райсуду Києва від 23 квітня про задоволення позову звільненої ректорки навчального закладу Катерини Амосової.

Згідно з рішенням судді, її повинні поновити на посаді та виплатити заробітну плату за час вимушеного прогулу, повідомило «Дзеркало тижня».

«Заяву представника позивача про забезпечення позову у справі за позовом Амосової Катерини Миколаївни до Міністерства охорони здоров'я, третя особа: Національного медичного університету імені Богомольця, про визнання звільнення незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу – задовольнити», – йдеться в опублікованому рішенні.

Також суд постановив заборонити міністерству охорони здоров'я оголошувати конкурс на заміщення посади ректора.

«Ухвала підлягає негайному виконанню з дня його винесення незалежно від його оскарження та відкриття кримінального провадження», – йдеться у документі за підписом головуючого судді Віталія Писанця.

Нагадаємо, 2 квітня Міністерство охорони здоров’я звільнило Амосову з посади ректора Національного медичного університету ім. Богомольця та призначило конкурс на посаду ректора цього навчального закладу.

Підписанню наказу про звільнення Амосової передували рекомендації відповідної комісії, яка визнала її роботу незадовільною. До того ж, Амосова двічі не прийшла і не представила звіт своєї діяльності.

Як відомо, 20 лютого МОЗ відсторонило Катерину Амосову від виконання обов’язків ректора медичного університету ім. Богомольця через зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів 3 курсу. У відповідь на це 26 лютого деякі студенти та колектив Національного медуніверситету імені Богомольця оголосили безстроковий страйк, заявивши, що МОЗ змушувало їх порушувати закон. Але вже через два дні Амосова закликала припинити страйк.

2 березня Окружний адміністративний суд Києва відновив Амосову на посаді ректора Національного медичного університету імені Богомольця, а через кілька днів МОЗ знову відсторонило її від посади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук