Суд виселив перший приватний готель Львова з двох історичних вілл

Готель «Замок Лева» програв суд Львівській облраді

СуспільствоНазарій Тузяк, 30 травня 201664188
Суд виселив перший приватний готель Львова з двох історичних вілл
Одна двох історичних кам’яниць готелю «Замок Лева»

Готель «Замок Лева» має звільнити два історичні приміщення на вул. Глінки, 7 і 9 і повернути їх Львівській облраді. Це передбачено рішенням Господарського суду Львівської області, яким також зобов'язали адміністрацію готелю сплатити 1378 грн судового збору.

Таким чином суд підтримав позовні вимоги управління майном спільної власності Львівської облради, яке вимагало виселити «Замок Лева» із комунальних приміщень на вул. Глінки. Директор готелю Володимир Ткачук, повідомив ZAXID.NET, що адміністрація готелю оскаржуватиме рішення Господарського суду.

«Обов'язково будемо подавати апеляцію це рішення. На мою думку, воно є абсолютно абсурдним. Адже виявляється, що всі пункти законів, які стоять на захисті підприємців, суди чомусь оминають», – заявив Володимир Ткачук.

Ініціаторами цього позову стали депутати Львівської облради, які наприкінці січня 2016 року, вирішили повернути приміщення готелю «Замок Лева» у комунальну власність, оскільки, на їх думку, адміністрація готелю сплачувала замалу орендну плату. Договір оренди із готелем закінчився 31 грудня 2015 року. Однак, як тоді пояснював ZAXID.NET Володимир Ткачук, оскільки адміністрація готелю вчасно не отримала від облради попередження про непродовження договору, то документ оренди залишається чинним.

«В умовах договору є пункт, в якому сказано: якщо сторони не звертаються з якоюсь ініціативою до 1 грудня, то цей документ автоматично вважається продовжений на той же термін, на який був укладений попередній. У 2002 році ми уклали договір оренди до 2015 року, тобто зараз він мав би автоматично продовжитися ще на 13 років», – пояснив ZAXID.NET директор готелю «Замок Лева» Володимир Ткачук.

Під час судового засідання представники управління майном комунальної власності заявили, що насправді листа з вимогою звільнити комунальні приміщення готелю передали 27 січня 2016 року.

«У вказаних листах позивач повідомляв відповідача, що строк дії договору закінчився 31.12.2015 р. та пролонговуватись не буде, просив відповідача звільнити орендовані приміщення. Як доказ направлення даного листа відповідачу позивач надав суду поштові квитанції від 27.01.2016р», – йдеться у судовому рішенні.

Виходячи з цього, суддя й вирішив задовольнити позов Львівської облради. За словами керівника управління майном спільної власності Львівської облради Миколи Бандри, приміщення, в яких зараз перебуває «Замок Лева», хочуть виставити на комерційний конкурс оренди.

Зазначимо, що готель «Замок Лева» відкритий ще у 1991 році. Із того часу він кілька разів переукладав договір оренди на історичні будинки по вул. Глінки, 7 і 9. Зараз готель займає 874 м2, виплачуючи за оренду комунального майна 17 000 грн щомісяця (близько 19,5 грн/м2). У 2008 році управління комунального майна ЛОР через суд намагалося збільшити орендну плату, однак суд не задовольнив того позову.

Тризірковий готель «Замок Лева» розташований у двох історичних будівлях. Тут 13 номерів, ціни на які коливаються від 660 до 945 грн за особу. На Booking.com готель оцінений у 8,8 балів із 10 можливих. Власниками «Замку Лева» є двоє львів'ян – Володимир Ткачук та Роман Карачевський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук