Суд зобов’язав знести недобудований житловий комплекс біля церкви Анни у Львові

Компанія «Голуба лагуна» почала будівництво житла з численними порушеннями

Суд зобов’язав знести недобудований житловий комплекс біля церкви Анни у Львові
фото ЛУН
Візуалізація житлового комплексу, який планували збудувати на вул. Судовій

Господарський суд Львівської області зобов’язав компанію «Голуба лагуна» знести самочинно зведений будинок біля церкви Анни на вул. Судовій у Львові. Відповідне рішення суд прийняв 23 січня, однак у реєстрі судових рішень оприлюднене лише 5 лютого, повідомляють «Наші Гроші. Львів».

ТОВ «Голуба лагуна» взяло в оренду земельну ділянку на вул. Судовій ще у 2007 році для будівництва адміністративно-офісної будівлі. У 2012 році міністерство культури погодило історико-містобудівне обґрунтування на це будівництво, але з зауваженнями, що будинок не повинен перевищувати 4 поверхів.

Попри це у листопаді 2016 році компанія отримала містобудівні умови та обмеження на 6-поверховий багатоквартирний будинок з громадськими приміщеннями, а у березні 2017 року до МУО внесли зміни, зокрема, збільшили площу забудови. На сайтах з продажу нерухомості будинок на Судовій має назву ЖК «Дохідний дім "Interest"».

Нинішній вигляд недобуду на вул. Судовій

У 2017 році у компанії вичерпався термін на оренду земельної ділянки, а депутати ЛМР не підтримали продовження оренди. Згодом департамент ДАБІ у Львівській області у квітні скасував містобудівні умови для компанії через те, що забудовник почав зводити житловий будинок замість адміністративного. Однак 2018 році «Голуба лагуна» через суд скасувала рішення ДАБІ і повернула містобудівні умови.

Рішенням за 23 січня 2019 року Господарський суд Львівської області визнав будівництво на вул. Судовій самочинним. Зокрема у рішенні суду зазначається, що забудовник використовував ділянку не за призначенням, не продовжив терміни оренди, а також немає дозволу на проведення будівельних робіт. Тому ТОВ «Голуба лагуна» має знести самочинне будівництво і привести земельну ділянку до попереднього вигляду.

ТОВ «Голуба лагуна» зареєстроване у Львові, а його власником та директором є львів’янин Юрій Матала.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук