Тарифи на опалення для населення зростуть з 1 січня

У Львові централізоване теплопостачання подорожчає на 17-19%

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення про підвищення тарифів на тепло для 18-ти із 26-ти постачальників. Про це повідомила керівниця НКРЕ Оксана Кривенко на своїй сторінці в Facebook.

Тарифи інших восьми ліцензіатів визначать 11 грудня. «Тарифи розглядали за зверненням ліцензіата, після проведення відкритих обговорень на місцях за участю органів місцевої влади і суспільства», – повідомила Кривенко.

Очільниця комісії запевнила, що середній відсоток зростання тарифів на тепло не перевищив відсоток зростання вартості газу – 23,5%. Нові тарифи мають набути чинності з 1 січня.

«У той же час для споживачів бюджетної сфери нам вдалося знизити тарифи до 22%», – зазначила Кривенко.

Згідно з інфографікою, яку поширила Оксана Кривенко, в середньому тариф для населення зросте на 12%-24%. Зокрема, для абонентів «Львівтеплоенерго» вартість опалення зросте на 17% і становитиме 1338,58 грн за ГКал, для абонентів ЛКП «Залізничнетеплоенерго» – на 19% і становитиме 1318,08 грн за ГКал.

Інфографіка з новими тарифами НКРЕ (натисніть для збільшення)

Голова НКРЕКП також зазначила, що вартість електричної енергії для населення наразі залишиться незмінною.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 19 жовтня ухвалив рішення​ — підвищити ціни на газ для населення на 23% з 1 листопада 2018 року , щоб Україна могла отримати кредит МВФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук