Трускавець занадто довго марнував ресурси та можливості, - Андрій Садовий

СуспільствоЛ.К., 13 жовтня 20158940

Курортне місто Трускавець може вийти на європейський рівень розвитку, оскільки має великий потенціал.

Про це заявив міський голова Львова, лідер партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий під час презентації програми «Трускавець-2020».

Автор цієї програми – кандидат на посаду міського голови Трускавця від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Кульчинський.

«Трускавець має всі шанси вийти на абсолютно новий європейський рівень. Адже на Львівщині небагато міст, які мають такий потенціал. Його просто потрібно реалізувати. Але це, безумовно, зможуть зробити лише нові люди з новими підходами до управління, – вважає Андрій Садовий. – Розвиток потрібно напрацьовувати щоденною працею, фаховою командою та, безумовно, повною відповідальністю перед громадою. На мою думку, програма розвитку Трускавця Андрія Кульчинського – це саме той шанс».

Обговорюючи пріоритети розвитку акцентували на тому, що в Трускавці занадто довго марнували ресурси та можливості.

Програма «Трускавець-2020» передбачає три основні пріоритети програми розвитку міста. Зокрема, це проведення капітальних ремонтів дахів будинків, їхнє утеплення, підтримку ОСББ, освітлення всіх вулиць, створення притулку для вуличних тварин, озеленення, встановлення чітких правил забудови без корупційної складової, відновлення «Дептаку», чіткий та зручний графік руху громадського транспорту, встановлення електронних табло з графіками та інтервалами руху, відновлення теренкурів, будівництво доріг за європейськими стандартами.

Нагальні проблеми, зокрема описані в пріоритеті «Соціальний» – створення нових робочих місць, першочергове працевлаштування жителів міста, реальна підтримка малого та середнього бізнесу, вагоме підвищення рівня заробітної плати.

«Все з програми можливо зробити, головне – вийти з того періоду стагнації, в якому Трускавець зараз перебуває. Лише зауважте: за останній рік у місті втратило роботу близько півтора тисячі трускавчан! Зарплата – найнижча в Україні. Трускавчани не можуть знайти роботу, – розповідає Андрій Кульчинський, – Але ж є механізми, як це змінити! Наприклад, для забезпечення роботою трускавчан можна зменшити податкове навантаження на підприємства, де понад 50% працівників є жителями міста. Безплатний проїзд для всіх пенсіонерів містом – теж не утопія».

Ще одним важливим пріоритетом є «Місто без корупції та бюрократії», а це прозорість формування бюджету та видатків Трускавця, вільний доступ до публічної інформації, створення відкритих онлайн-реєстрів комунального майна та землі, запровадження е-врядування та громадських петицій.

«Одним із гасел «Самопомочі» на цих виборах є «Обирай свідомо!». Я, власне, закликаю вас до цього. Зробити свідомий вибір. Бути собою. Бути українцями і не піддаватися на маніпуляції. Закликаю вас проголосувати не просто за Кульчинського, а за конкретний план розвитку Трускавця», – зазначив Андрій Садовий. Знайти детальну програму розвитку «Трускавець-2020» можна на сайті truskavets.city.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук