Андрій Садовий оприлюднив свою виборчу програму

Мер пропонує львів’янам самостійно обрати пріоритети розвитку міста

СуспільствоАК, 29 вересня 201538410
Андрій Садовий оприлюднив свою виборчу програму
Скріншот з головної сторінки сайту «Львів 2020»

Міський голова Львова Андрій Садовий оприлюднив свою виборчу програму. Документ під назвою «Львів 2020» опублікований на окремому домені lviv2020.com і передбачає інтерактивну взаємодію з виборцями.

«Це не просто програма на вибори. Це продовження реалізації «Комплексної стратегії розвитку Львова до 2025 року», – прокоментував цей документ Андрій Садовий у Facebook. – Моя мета, аби якомога більше львів’ян цікавились тим, куди рухається місто. А на виборах голосували не за емоційні гасла, а за напрямок розвитку».

Документ під розширеною назвою «Львів 2020. Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» розбитий на низку тематичних розділів, що охоплюють усі аспекти життєдіяльності та розвитку міста – освіта, економіка, транспорт, безпека, благоустрій, інфраструктура, безпека тощо. У кожному з цих розділів наведений перелік фактів, які характеризують поточний стан тієї чи іншої галузі, а також є посилання на щорічні звіти Садового про виконану роботу на посаді міського голови у 2007-2014 рр. і на «Комплексну стратегію розвитку Львова 2012-2025».

Окрім того, у кожен з тематичних розділів зазначені 6-10 «пріоритетів 2020» – новацій, які планується втілити у Львові до 2020 року. Кожен з користувачів інтернету може обрати з цих пріоритетів найбільш важливі, на його думку, або ж запропонувати власні. Наприклад, у розділі «Архітектура» користувачі наразі найбільш пріоритетним вважають пункт «Розбудова району довкола стадіону "Арена Львів"», а у галузі безпеки – запровадження системи відеоспостереження у всіх громадських місцях.

Нагадаємо, що «Самопоміч» і Андрій Садовий, за даними соціологів, є фаворитами серед львів’ян на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук