У аеропорту «Київ» пасажири блокували виходи з вимогами надати літаки до Грузії

Рейс до Тбілісі затримали на понад 14 годин, що викликало обурення людей

Компанія YanAir не знайшла літаків, аби відправити пасажирів до Грузії

Рейси української компанії YanAir до Грузії, які мали летіти 17 червня з аеропорту «Київ» (Жуляни) – о 8.45 – до Тбілісі, о 16.30 – Батумі, були затримані. Авіакомпанія протримала пасажирів декілька годин в аеропорту, після чого вийшов представник компанії і повідомив, що літака не буде до 22.00 орієнтовно, оскільки «потрібно забрати людей з Тель-Авіва».

Як передає Mind, компанія пропонує пасажирам їхати додому: таксі оплачується компанією. Особам, які прибули до Києва з інших міст, надали кімнати в готелі. Проте частина пасажирів залишилися в зоні дьюті-фрі та блокує виходи з вимогою надати літак.

Водночас, тим, хто вирішив погодитись на умови авіакомпанії і повернутись додому чи до готелю, повернули багаж – усі валізи вивантажили у холі аеропорту без нагляду.

Валізи пасажирів літака у холі аеропорту в Жулянах, Фото Mind

Загалом, проблемами затриманих пасажирів опікувався єдиний представник авіакомпанії, який мав вирішити всі можливі питання щодо розселення пасажирів у готель, забезпечити машини, їжу для людей тощо. Крім того, саме ця людина вислуховувала нарікання всіх пасажирів разом і мала якимось чином залагодити конфлікт.

Як зазначалося, спершу рейс до Тбілісі було затримано на 3 години – до 11.30, проте попри закінчення реєстрації пасажирів на нього, станом на 11.45 пасажири продовжували очікувати на посадку до літака в зоні Duty Free. Так, рейс знову було перенесено вже до 22.00.

До слова, у квітні у аеропорту Шарм-аш-Шейха на добу затрималися понад 200 туристів, які мали летіли в Україну. Тоді рейс авіакомпанії Yan Air був скасований.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук