У аеропорту «Львів» вилучили монети ймовірно періоду Древнього Риму

СуспільствоОрися Шиян, 24 квітня 20196251
У аеропорту «Львів» вилучили монети ймовірно періоду Древнього Риму
фото ДФС
Монети пов’язані з культурою Древнього Риму

В аеропорту «Львів» митники вилучили у громадянина Канади орден та колекцію з 72 старовинних монет. Їх передали на мистецтвознавчу експертизу. Дві монети пов’язані з культурою Древнього Риму.

Випадок зафіксовано 23 квітня під час оформлення пасажирів рейсу «Львів-Мюнхен». Іноземець обрав смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор». Однак серед його особистих речей виявили цінні монети. Їх вилучили на експертизу.

«Згідно з висновками Львівського історичного музею, дві монети, подані на дослідження, пов’язані з культурою Древнього Риму (періоду імператорів Траяна та Антонія Пія та відображають події періоду їхнього правління). Вони мають історичну та культурну цінність та підлягають вивезенню за кордон лише з дозволу експертної комісії Територіальної служби контролю за переміщенням культурних цінностей», ‒ розповіли у прес-службі ДФС Львівщини.

Для вивезення монет з культурною цінністю слід отримати дозвіл Державної служби контролю. Він регулює законне вивезення українських та зарубіжних монет із дорогоцінних і недорогоцінних металів, паперових грошових знаків, виданих до 1960 року.

За фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.471 Митного кодексу України. Справу скерують до суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук