У Держводагентстві знайшли зловживань на понад ₴77 млн

Державна аудиторська служба України завершила перевірку діяльності окремих підприємств, установ та організацій, що належать до компетенції Державного агентства водних ресурсів за період 2013-2015 років включно. В цілому за результатами ревізій виявлено фінансових порушень на суму понад 77 млн грн, повідомили «Українські новини», посилаючись на матеріали перевірки.

Лідерами за кількістю зловживань стали Миколаївська, Київська та Харківська області.

Зокрема, в Миколаївській області встановлено факти порушень на 2,3 млн грнь. Матеріали ревізії передали у Службу безпеки України. За матеріалами ревізії зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.364 Кримінального кодексу України.

У Харківській області були проведені ревізії двох установ Держводагентства. В цілому за результатами ревізій встановлено порушень на загальну суму 14,1 млн грн. Про результати ревізії поінформовано управління СБУ в Харківській області. Матеріали ревізії передано до прокуратури.

У Київській області провели дев'ять ревізій фінансово-господарської діяльності підприємств, що належать до сфери управління Держводагентства. Державна аудиторська служба встановила в управліннях водних ресурсів в м. Києві та Київській області фінансових порушень на загальну суму 35,2 млн грн.

Державна фінансова інспекція в Чернігівській області провела 12 контрольних заходів і встановлено порушень на загальну суму 7,9 млн грн.

Результати ревізій фінансово-господарської діяльності установ Держводагентства України в Черкаській області встановили фінансових порушень на загальну суму 6,25 млн грн.

Найбільш поширеними порушеннями виявилися безпідставне направлення коштів на надання консультаційних послуг, завищення вартості будівельних і інших видів робіт, необґрунтоване списання дебіторської заборгованості споживачів за фактично надані послуги з подачі води і заниження вартості цих послуг, інші види порушень.

«Зараз документи перевірки подано до правоохоронних органів. Вирішується питання про відкриття адміністративних і кримінальних проваджень за фактами розкрадання державних коштів стосовно посадових осіб відомства, зокрема виконуючого обов’язки керівника агентства Ірини Овчаренко», - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 4 жовтня 2016 відбудеться конкурс на обрання керівника Державного агентства водних ресурсів. У конкурсі бере участь понад 20 кандидатів, в тому числі й Ірина Овчаренко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук