У Дніпрі СБУ виявила російський конвертаційний центр з обігом у ₴700 млн

У Дніпрі СБУ виявила російський конвертаційний центр з обігом у ₴700 млн
фото СБУ
Під час обшуків оперативники СБУ вилучили ₴1,2 млн і 42 печатки фіктивних підприємств

Діяльність конвертаційного центру із загальним обігом у 700 млн грн припинили у Дніпрі співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою. Про це інформують у прес-службі відомства у п'ятницю, 21 квітня.

Як зазначається, конвертаційний центр був підконтрольний російській банківській установі та працював за погодженням з власниками корпорації, що зареєстрована в РФ. Організатори оборудки відкрили низку фіктивних фірм для надання «послуг» з мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку.

Підприємства-замовники перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств, які були підконтрольні та зареєстровані зловмисниками на підставні особи. Потім гроші ділки знімали готівкою, нібито як фінансову винагороду. При цьому директори підприємств-отримувачів до банківської установи не приходили та документи не підписували.

Таким чином протягом 2016-2017 років у «тінь» було виведено понад 700 млн грн.

Під час обшуків в офісах, місцях проживання та автомобілях фігурантів справи оперативники СБУ вилучили 1,2 млн грн, 42 печатки «фіктивних» підприємств та фінансово-господарську документацію, що підтверджує протиправні дії ділків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державна фіскальна служба України у 2016 році зупинила діяльність 74 конвертаційних центрів. За словами першого заступника голови ДФС України Сергія Білана, до бюджету у 2016 році було відшкодовано 1,2 млрд грн завданих збитків від їхньої діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук