У Дрогобицькому районі відкрили нове газове родовище

Гірське газове родовище має запаси 1 млрд м3 газу

ЕкономікаОрися Шиян, 18 травня 201810880
У Дрогобицькому районі відкрили нове газове родовище
фото ЛОДА
У найближчі роки тут планують пробурити 4 пошукові свердловини

Сьогодні, 18 травня, у селі Городківка Дрогобицького району відкрили нове Гірське газове родовище. Його видобувні запаси оцінюють в 1 млрд м3 , повідомляє прес-служба ЛОДА.

Добовий дебіт видобутку газу із двох горизонтів свердловини складає 30 тис м3. Свердловина облаштована газопроводом і підключена до УПГ «Бистрицьке» ТОВ «Західнадрасервіс», де газ проходить підготовку і далі подається до магістрального газопроводу УМГ «Львівтрансгаз».

«Це перша свердловина із трьох запланованих, які ми відкриваємо, її уже підключили до газотранспортної мережі і вона вже поставляє газ. Оцінюємо запаси газу до мільярда кубічних метрів. Роботи тривали майже два роки. Плануємо розвивати також Бистрицьке і Гірське родовища. Цього року хочемо пробурити іще п’ять свердловин», ‒ розповів Степан Козицький, член спостережної ради ТОВ «Горизонти», яке відкрило родовище.

Загальний обсяг інвестицій у Гірське газове родовище становить 82,766 млн грн. У найближчі роки в межах Гірської площі планують провести додаткові сейсмічні роботи, пробурити 4 пошукові свердловини і збільшити добовий видобуток до 150 тис м3 на добу.

За інформацією першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, упродовж цього року планується ввести в експлуатацію ще 12 свердловин.

Довідка

ТОВ «Горизонти» ‒ українсько-чеське підприємство, яке займається пошуково-розвідувальними роботами та видобутком газу, відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами Берегівської площі в Яворівському і Мостиському районах та гірської площі Миколаївського та Дрогобицького районах Львівської області.

У 2012 році підприємство відкрило Берегівське газове родовище. Загальний обсяг інвестицій ТОВ «Горизонти», який дав змогу відкрити Берегівське і Гірське родовища, склав 224,551 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук