У громадському транспорті Львова відновили пільговий проїзд

Пільговикам радять уникати поїздок у пікові години

У громадському транспорті Львова відновили пільговий проїзд
фото ЛМР
Пільговий проїзд у Львові був скасований майже чотири місяці

Львівська міська рада відновлює з четверга, 9 липня, безоплатний проїзд у громадському транспорті для пільговиків. Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС під час засідання 8 липня.

Нагадаємо, пільговий проїзд у громадському транспорті для всіх пільгових категорій скасували 19 березня. А з початку квітня громадський транспорт почав працювати в режимі спецперевезень – тобто перевозити лише тих львів'ян, які забезпечують життєдіяльність міста або їдуть на роботу.

Під час засідання 8 липня міська комісія ТЕБ і НС вирішила відновити пільговий проїзд у громадському транспорті Львова. Водночас пасажирам-пільговикам радять користуватись громадським транспортом з 11:00 до 16:00.

«Окремо нагадуємо – режим спецперевезень, запроваджений у зв’язку із карантинними обмеженнями, зберігається. У громадському транспорті можуть бути лише сидячі пасажири. Маємо згуртуватись і з розумінням поставитись один до одного», – написав у Facebook мер Львова Андрій Садовий.

Право на безкоштовний проїзд у комунальному громадському транспорті Львова мають пенсіонери, військовослужбовці, ветерани війни та служби у внутрішніх органах, інваліди війни, чорнобильці, інваліди усіх груп, діти шкільного віку та діти з багатодітних сімей. З повним переліком пільгових категорій можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради.

Нагадаємо, що у Львівській області відновили пасажирські перевезення офіційно відновили з 23 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук