У Києві дозволили відкрити ресторани, готелі, кінотеатри і театри

Також заборону зняли для басейнів і проведення культурних заходів

У разі погіршення епідеміологічної ситуації в столиці роботу цих закладів можуть знову заборонити

У Києві 24 червня міська влада дозволила працювати ресторанам та кафе без дитячих кімнат, басейнам для індивідуальних тренувань, готелям, театрам і кінотеатрам з обмеженням кількості відвідувачів і дотриманням соціальної дистанції.

Як повідомив під час брифінгу міський голова Києва Віталій Кличко, у разі погіршення епідеміологічної ситуації в Києві роботу усіх цих закладів знову заборонять. У той же час, згідно з показниками МОЗ 24 червня, Київ не підпадає під критерії послаблення карантину.

Міська комісія з надзвичайних ситуацій прописала умови, за яких вони можуть працювати, і місто буде посилено контролювати їхнє дотримання.

Так, ресторани і кав’ярні мають забезпечити маркування для дотримання дистанції у чергах, відстань між столиками не менше 1,5 м, розміщення не більш як чотирьох клієнтів за одним столом. Частину стола можна відокремити перегородкою, щоб клієнти не контактували між собою. Меню має бути одноразовим паперовим або ж розміщене для безконтактного ознайомлення біля входу чи столиків.

Заходити в ресторан клієнти мають виключно в супроводі працівника. Роботу буфетів самообслуговування та відкритих кухонь заборонено. У закладах швидкого харчування страви, напої, підноси та столові прибори мають видаватися на прохання відвідувача.

Готелі мають забезпечити можливість онлайн-реєстрації та уникнення скупчення відвідувачів та черг у холах, вестибюлях, ліфтових холах, ліфтах – не більше 1 людини на 5 кв. м. Поза номерами відвідувачі мають бути завжди в масках. Харчування рекомендують організувати за попереднім замовленням у номер або в ресторанах за умови дотримання правил, які стосуються закладів харчування.

Також у столиці дозволили проведення культурних і мистецьких заходів за участі максимум 1 людини на 5 кв. м в приміщенні або на огородженій території. Відвідувачі мають весь час перебувати у масках та респіраторах, що прикривають ніс та рот. Відстань між місцями для сидіння має бути не менше ніж 1,5 м, а в залах, де це неможливо забезпечити, біля відвідувачів мають бути вільні місця з усіх боків.

Нагадаємо, що адаптивний карантин в Україні триватиме, як мінімум, до кінця липня. Він передбачає послаблення обмежень у тих регіонах, де епідеміологічна ситуація покращується, та посилення – там, де захворюваність зростає. Наразі в Києві від початку пандемії коронавірус діагностували в найбільшої кількості людей – понад 4,5 тисяч.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук