ДФС заявила про зростання доходів держбюджету внаслідок боротьби з контрабандою

ЕкономікаЮрій Братюк, 31 липня 20184730

За час дії експериментального проекту протидії контрабанді надходження коштів з митних платежів зросли майже на 18%.

«За оперативними даними на 30.07.2018 тільки у липні до державного бюджету надійшло 29,7 млрд грн митних платежів. Це майже на 3,8 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді 2017 року та на 3,2 млрд грн більше червня поточного року», - повідомила 31 липня прес-служба ДФС.

У ДФС додали, що збільшення надходжень до бюджету – це не єдиний позитивний результат у антиконтрабандній кампанії. Завдяки зменшенню «сірих» товарних потоків збільшується частка ринку, яку займають легальні імпортери і створюються умови для інвестицій в розвиток українського виробництва.

Нагадаємо, що експериментальний проект по створенню умов для запобігання ухиленню від сплати митних платежів діє з 20 червня. Згідно з проектом поліція отримала право цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях митної території України, де органи фіскальної служби проводять митні формальності. Поліції також надано доступ до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор – 2006».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук