У львівських садочках на 100 місцях виховують 176 дітей

У Львові на 100 місцях у дошкільних навчальних закладах виховується 176 дітей. Утім, така переповненість груп у садочках не вирішує проблему із браком кількості місць у дошкільних навчальних закладах (ДНЗ). 

Про це заявила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна, інформує ЛМР.

За її словами, щоб вирішити проблему, в управлінні освіти провели детальний моніторинг приміщень дитячих садочків та груп у ДНЗ, які не задіяні у навчально-виховному процесі та розробили план відновлення їх на період 2013-2016 років.

Слічна також зауважує, що частково проблему із браком місць у дошкільних закладає створюють діти, які не проживають у Львові, однак, батьки віддають їх у львівські садочки.

«Так ми отримуємо дітей-вихованців з області і жодним документом на рівні Міністерства освіти це не регулюється, немає жодних застережень щодо відмови таким бітькам і дітям, тому це питання залишається проблемним», - зауважила вона.

Також за словами Слічної, додаткове навантаження на дошкільні заклади створюють батьки, які вирішують не віддавати своїх шестирічних дітей до школи, а залишають їх іще на один рік в садку.

«Таких дітей маємо 638 і це достатньо багато. Тобто, ті групи, які ми мали відкрити для дітей раннього віку, відкрити не вдалось, адже маємо ще раз повторне навчання та виховання шести річних дітей», - додала чиновник.

Як повідомляв ZAXID.NET, загалом дошкільною освітою у Львові охоплено 26874 дітей, у відновлених групах – 180 дітей.

У 2014 році у Львові функціонувало 102 ДНЗ. З них 95 комунальних (733 групи – 24148 дітей) та сім приватної форми власності (42 групи – 588 дітей).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук