У Львові обговорять охорону пам’яток архітектури та оновлення міста

Мешканці, активісти та бізнесмени шукатимуть консенсусу, як зберегти та з користю використати історичну забудову міста

СуспільствоОрися Шиян, 7 квітня 20160

З 17 до 23 квітня у Львові відбудеться Тиждень охорони пам’яток, мета якого налагодження суспільного діалогу та напрацювання дієвих механізмів охорони пам’яток та оновлення міста.

В його межах 19-20 квітня відбудеться проектний семінар «Право на місто 2: Охорона спадщини та оновлення міста». Протягом практичної частини семінару учасники у міждисциплінарних групах розроблятимуть практичні механізми регулювання стосунків між зацікавленими сторонами щодо використання пам’яток архітектури у приватному та суспільному житті, інформує прес-служба міської ради. 

Кожна група складатиметься з представників різних груп інтересів: мешканців, міських активістів, фахівців, представників влади міста та бізнесу, що шукатимуть консенсусу. Учасники обговорять оновлення житлових пам’яток для побутових потреб, нове будівництво в історичному ареалі, історичні громадські простори.

23 квітня публічно презентують та обговорять результатів роботи проектного семінару та формування резолюції Тижня охорони пам’яток у Львові.

До участі у практичній частині семінару 19-20 квітня запрошуються усі, хто цікавиться збереженням архітектурної спадщини та бажає взяти участь у розробці дієвих механізмів регулювання збереження історико-культурної спадщини та закласти основні принципи оновлення міста на основі громадської участі, незалежно від освіти, професії та місця проживання.

Зареєструватися на практичну частину семінару 19-20 квітня можна до 10 квітня 2016 року включно. Деталі тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук