Суд зобов'язав львівського бізнесмена відновити знищений будинок на площі Ринок

СуспільствоН.Т., 7 квітня 201637530
Будівництво на пл. Ринок, 36

Галицький районний суд Львова зобов'язав львівського бізнесмена та депутата міської ради від БПП Григорія Козловського відновити пам’ятку архітектури на площі Ринок,36. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури львівської області.

«Галицьким районним судом м. Львова підтримано позицію Львівської міської ради та Львівської місцевої прокуратури №1 і прийнято рішення, яким зобов’язано фізичну особу відновити пам’ятку культурної спадщини, що на пл. Ринок, 36. Прокуратурою ще у 2015 році здійснено вступ на стороні позивача у розгляд судом справи за позовом Львівської міської ради до згаданого громадянина. Відтак у суді доведено, що відповідачем було розпочато виконання будівельних робіт у цьому будинку без отримання та оформлення необхідного пакету документів, які б надавали право на їх проведення», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Вхід на пл. Ринок, 36 (знімок із Google maps)

На пл. Ринок, 36 львівський бізнесмен Григорій Козловський ще у 2015 році розпочав будівництво комплексу ресторанів. Наприкінці минулого року у інтерв'ю газеті «Високий замок» він запевняв, що має всі необхідні для такої діяльності дозволи.

«Зі мною складно воювати, бо все, що роблю, – роблю законно. Але закон у нас — як дишло. Працюю в правовому полі, усі дозволи на роботи на площі Ринок, 36, маю. Два роки з ранку до ночі виробляв документи. Пам’ятку ніхто не нищить. З цінного у пам’ятки є лише балкон, який п’ятдесят років потребує ремонту (у 1993 році був висновок про те, що перебуває в незадовільному стані), фасад та «ковка». Усе решта – «груда» штукатурки і цегли, які впали», – розповів Козловський.

У тому ж інтерв'ю він розповів, що побудує на пл. Ринок п'ять ресторанів: «На площі Ринок, 36, заплановано «серце міста»: п’ять ресторанів, яким немає аналогів у Європі. З Китаю уже транспортують велетенський акваріум, де буде морська вода, плаватимуть акули».

Зазначимо, що будинок на пл. Ринок, 36 належить до пам'яток архітектури національного значення, він також входить в ансамбль історичного центру Львова, внесеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук