У Львові почали ремонтувати приміщення дитсадків, які вивільнили з оренди

Головні новини Львова за 08.04Ірина Ващишин, 8 квітня 2015, 19:44 749 1
дивіться також

У кількох львівських дитсадках тривають ремонти після того, як звідти пішли орендарі. Йдеться про дошкільні установи, які в 90-х роках через брак малих дітей віддавали в оренду різним закладам чи підприємствам. Однак тепер місто не продовжує з ними угод про винаймання приміщень. Натомість там після ремонту відкриватимуть додаткові дитсадкові групи.

«Зараз тривають роботи у 171 дошкільному закладі. Там частина дитсадка вже функціонує, в іншій частині був пенсійний фонд Шевченківськогог району. Там ми плануємо відкрити три групи. У садочку №31 буде одна група. А також у 95 та 42 садочках – по чотири групи», – розповіла начальник міського управління освіти Зоряна Довганик.

Натомість у садочку №38 на вулиці У.Самчука додаткова група працює з лютого. Окрім 100 тис. грн з міського бюджету садочок долучив до цього також 50 тис. грн, які виграв в обласному конкурсі малих проектів. І допомогли також батьки. У новій групі – зараз 10 дітей. Коли ж вона запрацювала – ще 10 дошкільнят садок зміг добрати в інші групи.

«Ми відразу з електронної черги перетелефонували батькам і добрали тих діток. Тобто в нас вивільнилося 5 місць з наших і ще 5 діток прийшло до нас, як ми кажемо, з вулиці», – розповіла завідувач дитсадка №38 Ірина Мирошниченко.

А от будівля на вулиці Сухій садочком перестала бути ще 1997 року. І лише зараз орендарі звідти пішли. Приміщення після них потрібно повністю відновлювати. Наразі місто надало 130 тис. грн. За ці кошти одну групу вже майже підготували до відкриття і навіть придбали меблі. До літа ця група мала б запрацювати. Місця в ній заповнені.

«При нормі 20, напевно, буде 30 осіб, а може й 35. Бо тут ми одні-єдині в районі. Садочок один-єдиний, будинки ростуть. Потреба в дитячому садочку є велика», – зазначила завідувач дитсадка №128 Галина Шніцер.

Упродовж цього року у Львові мають відкрити 22 додаткові групи. Дитсадкові місця в них отримають близько півтисячі дошкільнят.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук