У Львові продовжили онлайн-опитування про транспортну систему

СуспільствоЛілія Матвіїв, 10 грудня 201412700

У Львові продовжили термін дії онлайн-анкети для мешканців міста про транспортну систему. Про це у середу, 10 грудня, повідомив ZAXID.NET інженер відділу організації безпеки дорожнього руху ЛКП «Львівавтодор» Роман Зубачик.

Онлайн-анкету можна заповнити тут.

«З ініціативи ЛКП «Львівавтодор» ми продовжили термін дії опитування до середини січня. Хочемо опитати 3500 мешканців. Наразі опитування пройшли півтори тисячі людей», - зазначив він.

Як вже писав ZAXID.NET, за результатами опитування буде створена велика база даних про те, хто, куди, яким видом транспорту здійснює поїздки у місті та за його межами упродовж дня. Таким чином в ЛКП «Львівавтодор» хочуть врахувати думки та побажання містян щодо покращення транспортної системи.

За словами Романа Зубачика, найактивнішими учасниками опитування й надалі залишаються мешканці з найбільш багатолюдних районів, а саме Сихівського та Шевченківського. В інших районах міста активність мешканців переважно однакова, найменш активні - діти та особи похилого віку.

Як наголосив інженер ЛКП «Львівавтодор», завдяки тому, що у транспортну систему Львова інтегровані усі міські види транспорту, зміна параметрів одного з них дасть змогу визначити взаємовплив на усі інші. 

«Якщо до середини січня не набереться потрібна кількість опитаних, то підіб’ємо підсумки за тими результатами, що будуть. Але хочемо, щоб опитування пройшли якомога більше мешканців, щоб максимально врахувати думку всіх верств населення», - зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук