Серед львів'ян уперше проведуть опитування про транспортну систему міста

СуспільствоЛілія Матвіїв, 6 листопада 20147870

У Львові вперше проводиться опитування мешканців міста та його околиць про транспортну систему. Опитування відбувається з допомогою онлайн-анкети з ініціативи ЛКП «Львівавтодор». Львів є першим серед міст України, де таке опитування проводять на офіційному рівні.

Як розповів ZAXID.NET інженер відділу організації безпеки дорожнього руху ЛКП «Львівавтодор» Роман Зубачик, опитування проводиться з метою оптимізувати транспортні потоки у місті та покращити роботу громадського транспорту.

«За результатами проведеного опитування буде встановлена різноманітна кількість показників, на основі яких оновлюватиметься транспортна модель міста. Опитування дасть можливість проаналізувати, як впливають на транспортний рух у місті різноманітні чинники, зокрема будівництво нової вулиці, зміна схем організації руху, встановлення світлофорів, перекриття вулиць на ремонтні роботи, зміна інтервалу руху на маршрутах тощо. А також ми зможемо покращити інфраструктуру міста, врахувавши побажання мешканців», – розповів він.

За словами Романа Зубачика, це буде велика база даних про те, хто, куди, яким видом транспорту та яким маршрутом здійснює поїздки у місті та за його межами упродовж дня

«Опитування цілком безпечне для мешканців. Питання в анкеті - прості, доступні, приватних даних ніхто не запитує. Воно також є анонімним», – додав Роман Зубачик.

ЛКП «Львівавтодор» планує опитати 3500 людей. Вже опитали понад тисячу. Найактивнішими учасниками є особи від 18 до 29 років, які проживають у Сихівському та Шевченківському районах міста.

Роман Зубачик також зазначив, що особи вікових груп до семи та після сімдесяти років майже не мають можливості взяти участь в опитуванні через відсутність комп’ютера або недостатнє знання інтернету, тому замість них на питання анкети можуть відповісти їхні родичі.

Опитування стартувало 15 жовтня і триватиме до кінця листопада.

За словами Романа Зубачика, опитування такого типу часто проводять у містах країн Центральної Європи, зокрема у Німеччині.

Опитування можна пройти тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук