У Львові відновили курсування трамваїв до головного вокзалу

Трамваї півроку не їздили на площу Двірцеву через масштабну реконструкцію

ЕкономікаКатерина Родак, 7 грудня 2019125266
У Львові відновили курсування трамваїв до головного вокзалу
фото ЛМР
На площу Двірцеву їдуть трамваї №1, №4 та №9

У суботу, 7 грудня, на площу Двірцеву відновили курсування міські трамваї. Таким чином першу чергу реконструкції площі біля головного вокзалу офіційно завершили.

Відтепер на площу Двірцеву курсують трамваї №1 (Вокзал-Погулянка),№4 (Вокзал-Вернадського) та №9 (Вокзал-Миколайчука). Трамваї №6 далі наразі їздять до «Скрині». На нових автобусних зупинках на площі Двірцевій будуть зупинятися 5 маршрутів: №10,16,29,31,32.

Під час першої черги реконструкції на площі біля вокзалу облаштували платформи для висадки й посадки пасажирів трамваїв, автобусів, повністю замінили контактну мережу. Поблизу кінцевої зупинки облаштували нову будівлю диспетчерської та електронне інформаційне табло.

Напередодні відкриття площі Двірцеву перевірили на доступність для людей з інвалідністю.

«Перед відкриттям ми спільно з Іриною Царук та Олексієм Богатирьовим, які пересуваються на візках, перевірили площу на доступність та безбар’єрність, адже це дуже важливий для міста проект, площею будуть користуватись тисячі людей, тому комфортно має бути усім, особливо особам з інвалідністю», – зазначив заступник керівника департаменту ЖКГ Львівської міськради Андрій Білий.

«Перший рейс трамваю на площу сьогодні був виконаний о 05:46. Зараз всі трамваї курсують вже за графіком. Як і очікувалось, пасажири залишають позитивні відгуки про ремонт площі, облаштування інфраструктурних елементів, зокрема, щодо доступності та безбар’єрності», – додав Білий.

Площу Двірцеву перевірили на доступність (відео ЛМР)

Роботи з реконструкції площі виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ремонт на площі Двірцевій стартував весною 2019 року. У травні трамваї перестали їздити до вокзалу, натомість кінцеву зупинку облаштували біля ТЦ «Скриня».

Із настанням тепла у 2020 році продовжать реконструкцію площі Двірцевої та почнуть ремонт вул. Чернівецької, що веде до вокзалу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук