У Львові вирішили знести незаконно збудовану багатоповерхівку

Компанія-забудовник отримала припис про знесення самобуду

У Львові вирішили знести незаконно збудовану багатоповерхівку

24 лютого інспекція Архбудконтролю Львова вручила керівнику ТзОВ «Лідер Моноліт», яке будує багатоповерхівку на вулиці Личаківській, 259, припис про знесення самочинного будівництва. 

Про це повідомила начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, інформує прес-служба мерії.

«Будівництво на вул. Личаківській, 259 здійснюється без жодного належним чином отриманого документа і з порушенням містобудівної документації, оскільки, згідно з генеральним планом, за зазначеною адресою допускається тільки малоповерхова добудова», – наголосила чиновник.

За її словами, рішення Личаківського суду щодо визнання містобудівних умов та обмежень виданими не набрало законної сили. Місто подало апеляцію. 

«Вчора інспекцією Архбудконтролю було вручено припис керівнику ТзОВ «Лідер Моноліт» про знесення самочинного будівництва», – резюмувала Пайонкевич.

Згідно з чинним законодавством, на виконння припису про знесення самочинного будівництва дають тридцять календарних днів. Якщо в цей період забудовник не приступить до його виконання, інспекція Держархбудконтролю у Львівській області готуватиме позов до суду про знесення самобуду.

Як повідомляв ZAXID.NET, на вулиці Личаківській, 259 у Львові продовжують зводити багатоповерхівку за підробленою документацією, бо керівництво інспекції Держархбудконтролю у Львівській області не може знайти власника компанії - забудовника, щоб вручити йому припис про припинення незаконного будівництва.

Незаконну забудову на вул. Личаківській, 259 управлінці ЛМР виявили у липні минулого року. Директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів виявив факт підробки дозвільних документів міськради забудовником ТзОВ «Лідер Моноліт», на підставі яких товариство отримало можливість розпочинати будівельні роботи на Личаківській, 259.

Після звернень юридичного управління ЛМР до інспекції Держархбудконтролю та відповідної перевірки, цей дозвіл було скасовано 22 липня 2014 року та видано припис про припинення будівництва, а також складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

Незважаючи на це, у вересні 2014 року інспекція Держархбудконтролю Львівської області повторно видала ТзОВ «Лідер Моноліт» декларацію абсолютно ідентичного змісту, з посиланням на ті ж незаконні, підроблені документи і повторно видала дозвіл на початок будівельних робіт.

За даними ЄДР, юридична адреса ТзОВ «Лідер Моноліт» співпадає із адресою неазконного будівництва на вул. Личаківській, 259. Власниками товариства є Газанфаров Назим Джамаладдін та Новрузов Магеррам Магаммед Огли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук