У Львові запустять новий автобусний маршрут з вул. Пасічної до залізничного вокзалу

У Львові запустять новий автобусний маршрут з вул. Пасічної до залізничного вокзалу
Автобуси нового маршруту їздитимуть через ЖК «Пасічний»

У Львові розбробляють новий маршрут, який сполучатиме район новобудов на вул. Пасічній з залізничним вокзалом та центром міста. Про це повідомив під час засідання сесії Львівської міської ради 6 червня керівник міського управління транспорту Олег Партика, доповідаючи про реалізацію петиції «Забезпечення транспортного сполучення житлового комплексу «Пасічний» з іншими частинами міста».

За словами Олега Партики, у липні відбудуться зміни у маршруті №19. Відтак він почне курсувати через новобудови на вул. Пасічній. Окрім того, управління транспорту розробляє новий маршрут, який має з’єднати район новобудов на вул. Пасічній із центром та головним залізничним вокзалом.

«Реалізація петиції буде відбуватися у два етапи: перший етап – це запуск через цей район транзитного руху автобусу №19, який буде сполучати цей район з кінцевою трамвая №2 та лікарнею швидкої допомоги. Другий етап – це напрацювання нового маршруту, який з’єднає цей мікрорайон з центром міста і залізничним вокзалом», – розповів Олег Партика.

Нагадаємо, петиція «Забезпечення транспортного сполучення житлового комплексу «Пасічний» з іншими частинами міста» набрала 500 голосів за кілька днів після публікації. Авторка петиції Тетяна Кордіяка запевняє, що зараз відсутнє будь-яке сполучення житлового комплексу з іншими частинами міста. Найближча зупинка транспорту розташована за кілометр від ЖК.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук