Львівська мерія оголосила конкурс на 14 автобусних маршрутів

Кілька міських маршрутів зміняться

У Львові відбудеться конкурс на 14 автобусних маршрутів

Львівська міська рада оголосила конкурс на обслуговування 14 міських автобусних маршрутів. Конкурс відбудеться 20 червня. Відповідне оголошення опубліковане на офіційному сайті ЛМР.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року мерія провела конкурс на визначення перевізників міських маршрутів. На частину маршрутів не подався жоден перевізник, відтак вони продовжили їздити за тимчасовими договорами. На ці маршрути міське управління транспорту оголосило новий конкурс.

При цьому автобуси за трьома маршрутами після конкурсу курсуватимуть за новими маршрутами, які виконком міськради змінив на початку року. Зокрема, одна з кінцевих зупинок маршруту №30 буде на вул. Шевченка (Рясне-1) замість вул. Величковського (Рясне-2). У паспорті маршруту №35 вказується, що автобуси їздитимуть з вул. Польової через Стрийську до села Солонка, а не на Сихів, як це було раніше. Кінцеву маршруту №12 перенесуть з вул. Миколайчука (лікарня швидкої допомоги) до автостанції «Північна» на вул. Липинського.

Загалом на конкурс виставили такі 14 маршрутів: №8а (вул. Зернова –смт Брюховичі), №12 (вул. Величковського – автовокзал «Північний»), №18 (вул. Суботівська – вул. Тракт Глинянського), №19 (вул. Антонича – вул. Миколайчука), №30 (Рясне-1 – вул. Віденська), №35 (вул. Польова – Солонка), №36 (Винники – площа Кропивницького), №36а (Винники – вул. Галицька), №37 (вул. Під Голоском – вул. Хоткевича), №40 (ТРЦ King cross Leopolis – Винники), №48 (аеропорт – Галицьке перехрестя), №49 (Рясне-2 – приміський вокзал), №50 (Рясне-2 – вул. Вашингтона), №54 (вул. Антонича – село Бірки).

Згідно із оголошенням на сайті ЛМР, опублікованим 6 травня, конкурс на 14 автобусних маршрутів відбудеться 20 червня, пропозиції можна подавати до 18:00 3 червня. Детальніше інформацію про конкурс можна дізнатися на офіційному сайті ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук