У мережі з’явився промоційний ролик львівського трамваю

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 28 листопада 20146160

Інціатори промоційного проекту «Я люблю трамвай» запустили в соцмережі ролик, який популяризує трамвай на Сихів. Автори кількахвилинного відео спробували відтворити, як будується трамвайна колія, що з’єднуватиме центр Львова і сихівський масив та наскільки зручніше пересуватись у трамваї, в порівнянні з громадським автотранспортом.

Як повідомляв ZAXID.NET, Європейський банк реконструкції та розвитку у співпраці з Федеральним міністерством екології, охорони природи та радіаційної безпеки Німеччини 1 грудня запустять у Львові промоційну кампанію «Я люблю трамвай», метою якої є популяризація екологічного чистого транспорту у нашому місті.

Аби донести до людей якнайбільше інформації про трамвай, як екологічний чистий вид транспорту, про те, як просувається реалізація проекту «Трамвай на Сихів», зокрема, про рух фінансування по цьому проекту та етапи етапи реалізації, ініціатори промо-кампанії вже запустили сайт, який розміщений за адресою tram.lviv.ua.

Нагадаємо, трамвайну колію з центру Львова до найбільш густозаселеного мікрорайону Львова – Сихівського, розпочали прокладати у липні. Будівництво планували завершити за  вісім місяців. Однак, у процесі робіт виникла необхідність будівництва нового каналізаційного колектора у районі, на реалізацію чого знадобиться майже рік. Таким чином, за попередніми підрахунками, трамвай на Сихів розпочне свій рух не раніше, аніж в кінці 2015 року.

Проект «Трамвай на Сихів» реалізується на кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (€ 6 млн), грантові кошти Федерального міністерства екології, охорони природи та радіаційної безпеки Німеччини (€ 5 млн) та бюджету Львова (€ 6, 8 млн).
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук