У мережу викладуть базу даних з документами «Панамського архіву»

СвітЮлія Поліковська, 27 квітня 20160
У мережу викладуть базу даних з документами «Панамського архіву»
фото Newsweek

Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) 9 травня опублікує інтерактивну базу даних з інформацією з «Панамського архіву» про 200 тис. офшорних компаній. База з’явиться за адресою offshoreleaks.icij.org о 21:00 за київським часом, повідомила «Медуза».

У базі буде доступна «базова корпоративна інформація» про компанії та фонди, зареєстровані в 21 офшорній зоні і пов’язані з особами з «понад 200 країн і територій». У низці випадків будуть опубліковані внутрішні відомості панамського реєстратора офшорів Mossack Fonseca про справжніх власників тієї чи іншої компанії, сказано у прес-релізі ICIJ.

У базі даних не буде інформації про банківські рахунки і грошові перекази, паспортних даних, телефонних номерів і листування, однак «вибрана інформація буде опублікована в суспільних інтересах», заявили у консорціумі.

Нагадаємо, так званий «Панамський архів», який містять конфіденційні документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca, отримав широкий розголос 3 квітня 2016 року.

Документи були отримані німецькою газетою Süddeutsche Zeitung у 2015 році. Протягом року міжнародний пул журналістів за сприяння американської некомерційної організації Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) вивчав ці документи.

Документи охоплюють період з 1977 по 2015 рік. Основна тематика розслідувань, проведених на основі «панамських документів», – наявність прихованої власності політиків, пов’язані з цим конфлікти інтересів, і дані про секретні офшорні компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук