У МВС Чехії створять команду для боротьби з російською пропагандою

СвітЮлія Поліковська, 26 травня 20161640

Спеціальна команда МВС Чехії буде моніторити російську та іншу іноземну пропаганду. Новостворена команда займатиметься пошуком шляхів кращого поширення інформації і швидкої реакції на ризики, спричинені дезінформацією. Про це повідомило Ceska Televize.

За словами міністра внутрішніх справ Чехії Мілана Хованця, в команді працюватиме до 30 осіб, які моніторитимуть діяльність прокремлівських медіа в інтернеті і соціальних мережах.

«Нам потрібно реагувати на це, для того, щоб це зробити, треба знати щонайменше те, що вони публікують», – сказав міністр.

Зазначається, що хоча російська пропаганда більш активна в країнах Балтії, де представлені значні російськомовні меншини, Чехія теж розглядається Москвою як об’єкт інформаційної війни. Зокрема, російська пропаганда описує Чехію як «поділену країну», в якій співіснують слов’янський і германський світи.

При цьому в Чехії діють десятки сайтів прокремлівського спрямування, які мають непрозору структуру власності. На них українська влада описується як фашистський режим, а США зображаються як країна, що хоче правити світом.

Нагадаємо, у Євросоюзі вересня 2015 року при Службі зовнішніх дій розпочала роботу група East Stratcom Task Force, в якій працюють десять штатних PR-фахівців з інститутів ЄС або прикомандированих державами-членами ЄС, і які готують регулярні огляди, у яких спростовуються дезінформацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук