У плановій реформі держуправління уряд планує скоротити кілька сотень чиновників

СуспільствоРоман Ганкевич, 23 вересня 20173510
У плановій реформі держуправління уряд планує скоротити кілька сотень чиновників
фото DT.ua
Кабмін планує замінити більше восьми тисяч держчиновників новими кадрами

Новий етап реформи державного управління передбачає набір близько тисячі співробітників у нові директорати міністерств, а також скорочення щонайменше кілька сотень державних службовців, які наразі працюють у міністерствах. Про це в інтерв'ю DT.UA розповів міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко.

За його словами, у прийнятому 1 травня рішенні уряд заклав скорочення не менше 5% від нинішньої чисельності чиновників (станом на сьогодні у міністерствах працюють близько 8 тис. осіб), які працюють у міністерствах і відомствах, а за результатами року можуть вийти на набагато більший відсоток скорочень.

Міністр повідомив, що реформа не переслідує глобальної мети зменшити бюрократичний апарат – більш важливою йому здається мета розібратися і змінити завдання та механізми роботи апарату. «Зараз в апаратах, особливо в допоміжних функціях, є великий резерв для оптимізації. Чіткіші показники ми матимемо на кінець 2018-го», - сказав Саєнко.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів має намір набрати на конкурсній основі близько 900 держслужбовців, які будуть працювати у щонайменше 40 нових директоратах міністерств, які реформуються. Директорати повинні будуть скласти основу нової структури міністерства.

Голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко заявляв, що заробітна плата тисячі нових реформаторів у міністерствах, яких планується залучити на державну службу, буде становити від 50 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук