У Польщі підрахували зарплати українських заробітчан

ЕкономікаАндрій Стець, 23 серпня 201825950
Українці заробляють в Польщі на рівні з поляками

Українці заробляють в Польщі на рівні з поляками. При цьому є фірми, які іноземців беруть на роботу охочіше, ніж місцевих жителів. Про це йдеться у звіті компанії з працевлаштування Personnel Service, повідомляє в четвер, 23 серпня, Rzeczpospolita.

Зокрема, як повідомляється, близько 75% українців, які працюють у Польщі, отримують щомісяця понад 2,5 тисячі злотих (близько $675 або майже 19 тис. грн).

45% українців у Польщі отримують у місяць, за вирахуванням податків, більше 3 тис. злотих, тобто більше $810 або 22,6 тис. грн.

Тільки 4,7% українців отримують мінімальну польську зарплату 1550 злотих, на українські гроші - більше 11,6 тис. грн.

За словами президента Personnel Service Кшиштофа Інгльота, українці заробляють, приблизно, стільки ж, як і поляки. Він зазначив, що іноді може складатися враження, що українці заробляють більше від поляків, але це тому, що вони більш охоче беруть понаднормові години.

Як зазначає видання, з точки зору роботодавців, працівники-іммігранти не дешевші від місцевих працівників. І все більше фірм, з огляду на проблеми з набором працівників, схильні платити українцям навіть більше, ніж полякам.

При цьому витрати українських трудових мігрантів досить невеликі. Майже 90% з них витрачають менше 1000 злотих ($270 або 7,5 тис. грн).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук