У Польщі створили мобільний застосунок для українських заробітчан

Завдяки новому мобільному застосунку трудові мігранти можуть працевлаштуватися у Польщі протягом одного тижня

СвітКатерина Чурилова, 2 серпня 201811551
Українці матимуть змогу знайти роботу у Польщі протягом 7 днів через смартфон

Одна з найбільших фірм на ринку працевлаштування іноземців у Польщі – компанія EWL –розробила мобільний застосунок, що дозволяє влаштуватися на легальну роботу в країні за 7 днів завдяки смартфону, повідомило «Польське радіо».

Зазначається, що за умови наявності біометричних паспортів або національних польських віз, громадяни України, Молдови та Грузії (з якими працює безвізовий режим – ред.) мають змогу заповнити лише одну анкету в своєму смартфоні, долучити фото сторінок паспорту та надіслати заявку до польської фірми. Дані будуть передані відділу рекрутації EWL, який вийде на зв’язок з кандидатами та запропонує їм відповідні вакансії, після чого відділ легалізації фірми терміново розпочне процедуру реєстрації документа, що дозволить легально розпочати працю в Польщі вже за тиждень.

Окрім легальної роботи забезпеченої житлом, цей мобільний застосунок дозволяє працівникові з-за кордону отримати страхове забезпечення, безкоштовний стартовий пакет польського мобільного оператора, розпочати процедуру реєстрації рахунку в польському банку з безкоштовним обслуговуванням, забронювати автобусні квитки та отримати можливість здійснити п’ять безкоштовних грошових переказів з Польщі в Україну.

За словами президента компанії EWL Анджея Коркуса, це перший мобільний застосунок польської фірми, що дозволяє громадянам інших країн швидко пройти всі формальності та влаштуватися на легальну роботу в Польщі. Він додав, що головна мета – максимально спростити процедуру легального та безпечного працевлаштування іноземців у Польщі.

Двомовний мобільний додаток доступний для користувачів операційної системи Android, а невдовзі з’явиться також і в App Store.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук