У росіян нові претензії до українського м'яса та молока

Дар'я Буряченко, 25 квітня 20144850
У росіян нові претензії до українського м'яса та молока
фото ZAXID.NET
Росія ставить під сумнів якість українського м'яса

Россільгоспнагляд ввів режим посиленого лабораторного контролю на постачання до Російської Федерації продукції ПАТ "Золотоноський маслоробний комбінат", ПАТ "Баштанський сирзавод", ТОВ "ВО "Моліс" і ТОВ "Техмолпром".

Про це йдеться у листі російського відомства Державнній ветеринарній та фітосанітарній службі України від 24 квітня.

Керівник Россільгоспнагляду Сергій Данкверт повідомив, що стурбований зростанням поставок контрабандної та потенційно небезпечної продукції з України.

За його словами, російське відомство направить пропозицію керівнику Ветеринарної та фітосанітарної служби України Володимиру Горжеєву провести переговори і обговорити ситуацію, яка виникла.

Також Данкверт планує обговорити з українською стороною питання відновлення транзиту через територію Росії продукції у напрямку України. Цей транзит був закритий після того, як російська служба виявила випадки контрабанди та фальсифікації поставок, коли країною "прикриття" була Україна.

"Нам треба виробити механізм, згідно з яким ми зможемо відновити торгівлю і уникнути порушень, - закцентував російський чиновник. - Зокрема, можна домовиться, щоб українська сторона підтверджувала одержання саме того вантажу, який вказаний у супровідних документах".

Також Россільгоспнагляд заявив про виявлення антибіотиків в українській продукції тваринництва. Відомство планує провести переговори із українською стороною щодо поставок м'ясної продукції на територію РФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук