У тендері на харчування школярів на Львівщині позмагались сестра і дружина депутата сільради

Родички неодноразово конкурували на закупівлях у своєму районі

У тендері Розвадівської сільради Миколаївського району на Львівщині на послуги з харчування школярів позмагались дружина та рідна сестра депутата. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію із системи публічних акупівель Prozorro.

Закупівлю проводив центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільради. На нього виставили п'ять лотів і всі вони стосувались харчування учнів п'яти місцевих шкіл. За результатами торгів було укладено п’ять договорів з приватними підприємницями Мирославою Данилів та Лесею Кос на загальну суму 875 тис. грн.

Із Мирославою Данилів підписали три контракти на 515 тис. грн, а з Лесею Кос –дві угоди на 358 тис. грн. В усіх закупівлях брали участь лише ці дві підприємниці і різниця в ціні в усіх випадках була меншою, ніж 1 тис. грн. Під час аукціонів вони не знизили вартості пропозицій.

Леся Кос та Мирослава Данилів подали на торги документи з аналогічними помилками

Обидві учасниці надали низку однакових документів, хоча замовник вимагав їх у довільній формі. Наприклад, довідку про працівників та заходи із захисту довкілля та деякі інші. У документах, як пишуть «НГ.Львів» однакове оформлення та помилки.

Червоним на фото виділені Мирослава Данилів (ліворуч) та Леся Кос (праворуч) (Фото з Facebook-сторінки Лесі Кос)

Окрім того обидві учасниці торгів – родички. Дівоче прізвище Мирослави Данилів ‒ Кос, вона є сестрою чоловіка Лесі Кос Богдана, депутатом Пісоченської сільради. Він також балотувався на посаду Голови Розвадівської ОТГ і зайняв дру

Загалом Мирослава Данилів та Леся Кос «конкурували» на семи тендерах. Обидві підприємниці отримують держзамовлення лише у Миколаївському районі. З початку 2018 року Данилів підписала 14 договорів на 1,76 млн грн, а Кос ‒ 5 договорів загальною вартістю 576 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук