У Тернополі заборонили перебувати в ресторанах понад дві години

Влада Тернополя ввела низку нових протиепідемічних заходів

У Тернополі ввели низку нових обмежень для боротьби з поширенням коронавірусної хвороби Covid-19, повідомив міський штаб із боротьби з коронавірусом.

На засіданні в середу, 17 червня, штаб вирішив:

  • заборонити масові заходи (за виключенням проведення ЗНО та пов’язаних із діяльністю об’єктів критичної інфраструктури);
  • заборонити у закладах громадського харчування святкування масових, тривалих заходів (урочистих подій, весілль тощо);
  • обмежити перебування відвідувачів у закладах громадського харчування двома годинами з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Крім того, керівників торговельно-розважальних центрів та ринків зобов’язали забезпечити розмежування потоків відвідувачів (окремий вхід, окремий вихід), вимірювати відвідувачам і працівникам температуру, а також поновити дистанційну розмітку для відвідувачів.

«Діяльність закладів, що не зможуть виконати зазначені умови, буде заборонена», – наголосив Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом.

Також із 18 червня щодня перевірятимуть громадський транспорт, ринки, ТРЦ міста, аби пересвідчитись наскільки там дотримуються обмежувальних заходів.

Нагадаємо, з 3 березня на Тернопільщині зафіксували 1510 випадків зараження коронавірусом, 27 з них – за останню добу. 1033 людини одужали, 27 – померли.

До 31 липня в Україні діє адаптивний карантин, який дає право владі на місцях посилювати чи послаблювати карантинні заходи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук