У центрі Львова затвердили межі пішохідної зони

Віра Карпінська, 7 квітня 201413040
Проспект Свободи

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про внесення змін до «Схеми організації руху транспорту та пішоходів» з пропозиціями щодо створення пішохідних зон.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Відповідний проект змін було розроблено ДП ДІПМ «Містопроект».

Як розповів директор департаменту містобудування Львівської міськради Андрій Павлів, мова йде про створення пішохідної зони, обмеженої пр. Свободи, вул. Торговою, вул. Підвальною, пл. Митною, Соборною і Галицькою.

«Проект розроблений у 1998 році, але в місті пройшли зміни – збільшення кількості автомобілів, формування концепції пішохідної зони. Тому постала потреба розробити деталі цього проекту і винести на погодження виконавчого комітету», - уточнив Андрій Павлів.

За словами чиновника, суть змін полягає у тому, що середмістя пропонується для пішохідного руху, а також формування місць для паркування, зокрема на вул. Валовій.

«Також ми вводимо такі поняття, як боларди, які обмежують заїзди на пл. Ринок. Залишається тільки проїзд для громадського транспорту, зберігаючи пішохідну зону», – додав Андрій Павлів.

Зазначимо, схема організації дорожнього і пішохідного руху в центральній частині Львова була розроблена ще у 1998 році. Частина закладених у ній рішень вже реалізовані, деякі – неактуальні, також з’явились і нові пропозиції та підходи, розроблені нові проектна та містобудівна документації. З модернізацією міста, розвитком велосипедної мережі та пішохідних зон, зростанням кількості туристів у центральній частині міста виникла потреба внести зміни в цей проект, який було розроблено 16 років тому, зазначають у міськраді.

Нагадаємо, раніше у Львові затвердили концепцію впорядкування вуличного паркування в центральній частині міста з одночасним створенням вільних від транспорту пішохідних зон. На першому її етапі передбачено облаштування паркінгів на вул. Валовій та пл. Міцкевича. Влітку 2013 року платна стоянка на Валовій запрацювала.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук