У Верховній Раді зареєстрували постанову про звільнення міністра екології Шевченка

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді звільнити Ігоря Шевченка з посади міністра екології та природних ресурсів. Відповідний проект постанови зареєстрований сьогодні, 30 червня, у парламенті.

У статусі про його проходження зазначено, що зараз постанову знаходиться на розгляді керівництва.

Зазначимо, 24 червня Кабінет міністрів ухвалив рішення внести до парламенту подання про звільнення Ігоря Шевченка, призначеного на посаду за квотою депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді, з посади міністра екології та природних ресурсів України.

«Це рішення ухвалено з огляду на те, що мінприроди, як центральний орган виконавчої влади, що втратив керованість, не забезпечує виконання базових функцій і зобов'язань держави у сфері охорони навколишнього середовища», – повідомили у прес-службі уряду.

Нагадаємо, у поданні Кабміну сказано, що за час перебування на посаді міністра неодноразово фіксувалися факти порушення Ігорем Шевченком законодавства.

Також протягом шести місяців роботи міністром не було забезпечено цільового та ефективного використання коштів, що надійшли в рамках секторальної бюджетної підтримки ЄС для здійснення заходів, передбачених Національним планом дій із питань охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки.

Крім того, у цьому поданні заявлено, що народний депутат Олександр Онищенко «приватизував» міністерство екології та природних ресурсів.

«Відбулася «приватизація» міністерства газовим олігархом, народним депутатом України Онищенком О.Р. Зокрема, в період перебування на посаді міністра екології та природних ресурсів Ігор Шевченко вніс подання про призначення на посаду голови Державної служби геології та надр Матвєєва П.С., який під час виборів депутатів у 2012 році був довіреною особою Онищенка О.Р, а також організовував роботу ТОВ «Надра Геоцентр», ПАТ «Пласт» та інших підприємств Онищенка», – процитувала документ прес-служба.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук