У ВР зареєстрували законопроект, що дозволить профспілкам контролювати ціни

ЕкономікаОксана Руда, 28 квітня 20152340

У Верховній Раді зареєстрували проект Закону України №2677 «Про внесення зміни до статті 16 Закону України «Про ціни і ціноутворення» щодо участіорганізацій громадянського суспільства у державному регулюванні цін», інформує прес-служба партії «Блок Петра Порошенка».

Як розповів автор законопроекту, народний депутат України з фракції «БПП» Олександр Дехтярчук,  метою цієї законодавчої ініціативи є надання професійним спілкам, організаціям захисту прав споживачів, іншим громадським організаціям права здійснювати контроль (у взаємодії з відповідними уповноваженими державними органами) за дотриманням законодавства у сфері державного регулювання цін. 

Зазначено, що цей законопроект був розроблений разом з Федерацією профспілок України.

«Мова йде про встановлення максимальної відкритості, прозорості та підзвітності суспільству органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Пропонується доповнити статтю 16 Закону України «Про ціни і ціноутворення» частиною третьою, якою передбачена взаємодія уповноважених органів, які 
здійснюють державний контроль (нагляд) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та державне спостереження у сфері 
ціноутворення, з професійними спілками, організаціями захисту прав споживачів та іншими громадськими організаціями», – зазначив автор законпроекту. 

Депутат вважає, що прийняття цієї ініціативи сприятиме своєчасному виявленню випадків економічно необґрунтованого підвищення цін і тарифів, що дозволить зупинити подальше зниження життєвого рівня громадян України та мінімізувати втрати домогосподарств від подорожчання товарів і послуг. 

Нагадаємо, аби законопроект вступив в дію, його повинна підтримати Верховна Рада і президент України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук