Угорські компанії шукають на Львівщині об’єкти для інвестування

ЕкономікаОрися Шиян, 10 травня 201614930

Сьогодні, 10 травня, Львів відвідала делегація керівників провідних компаній Угорщини. Іноземні інвестори розглядають можливість фінансування певних проектів у нашому регіоні.

За словами генерального директора угорської компанії AQUINNO Kft доктора Цако Лайоща, ЄС зацікавлений в інвестуванні у Львівщину, а влада Угорщини – у розвитку фінансово-економічних відносин між країнами, передає прес-служба Львівської ОДА.

«Ми бачимо хороші перспективи співпраці з вашою областю, зокрема у розвитку інфраструктури, будівництві доріг та мостів. Головне – знайти потрібні об'єкти для фінансування», ― наголосив Цако Лайощ.

Під час зустрічі угорських інвесторів з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою сторони обговорили можливість реконструкції системи очисних споруд на Львівщині та участі угорських фірм у реалізації будівельних проектів на території області. 

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА підготує перелік об'єктів Львівщини, щодо яких можна налагодити співпрацю з угорськими підприємцями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук