Україна домовляється про постачання вугілля з найбільшою видобувною компанією США - ЗМІ

Україна домовляється про постачання вугілля з найбільшою видобувною компанією  США - ЗМІ
фото Daurr
Згідно із даними ЗМІ, наразі всі чекають двосторонньої зустрічі між представниками України та США щодо вугільного питання

Українська сторона веде переговори про постачання вугілля антрацитної групи з найбільшою вуглевидобувною компанією Америки — XCOAL Energy&RESOURCES. Про це йдеться у статті «Дзеркала тижня».

«Основні переговори української сторони ведуться з найбільшою вуглевидобувною компанією Америки — XCOAL Energy&RESOURCES. Ця компанія здійснює видобуток у Західній Вірджинії та Пенсільванії, продаючи вугілля різної твердості й антрацит, але здебільшого металургійним компаніям», – пишуть автори.

Наголошується, що через два морських порти, що належать цій компанії, в середньому імпортується 16 млн тонн вугілля на рік.

Автори статті вказують, що в червні Пенсільванію відвідала делегація з України.

«Великого контракту поки що немає. Зате з’явилася інформація Міненерго про майбутні поставки в серпні-вересні 120 тис. тонн вугілля із США, тобто одного судна-вуглевоза», – йдеться в статті.

Наголошується, що зараз усі чекають двосторонньої зустрічі між представниками України й США «щодо стратегічних поставок вугілля для українських потреб». Обсяги поставок вугілля в Україну можуть бути переглянуті у бік збільшення після візиту в Україну представників енергетичного відомства США.

«Якщо говорити про енергетичне вугілля, американці кажуть, що таких суховантажних суден може бути до 5–6, а за наявності довгострокового контракту наступного року — і більше. Передбачається, що вугілля піде державному «Центренерго». Але для збільшення видобутку американцями потрібного нам вугілля ключові слова — довгостроковий контракт і гарантії», – підсумовують автори.

Нагадаємо, 30 червня президент США Дональд Трамп заявив, що готовий продавати Україні «мільйони і мільйони тонн вугілля».

Трамп оголосив про «золотий вік» енергетичного бізнесу США та про намір збільшити експорт природного газу нафти і вугілля на ринки Східної Європи і Азії.

«Україна сказала нам, що їй потрібні мільйони і мільйони тонн вугілля», — сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук