Україна з 2017 року відмовила Росії у ввезенні понад 1 млн книг

Україна з 2017 року відмовила Росії у ввезенні понад 1 млн книг
Починаючи з 2017 року, Україна відмовила у ввезенні понад 1 млн книг з Росії

Держкомтелерадіо надав 212 відмов у видачі дозволів на ввезення з території Росії понад 1 млн примірників друкованої продукції антиукраїнського змісту. Про це в середу, 30 жовтня, повідомили на сторінці Держкомтелерадіо в Facebook.

Перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак пояснив, що з 2017 року Держкомтелерадіо здійснює заходи щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту. Комітет виявляє та забороняє продаж книг, завезених з території Росії без відповідних дозволів.

Повідомляється, через невідповідність українським вимогам Держкомтелерадіо 212 разів відмовило у видачі дозволів на ввезення понад 1 млн примірників видань антиукраїнського змісту з Росії. Також комітет анулював один раніше виданий дозвіл.

Ще 3580 відмов надано через подачу неповних пакетів документів або виявлення в таких документах недостовірних відомостей.

Держкомтелерадіо не подає інформації щодо назв видань, які не дозволили розповсюджувати на території України.

Водночас зазначається, що надано 27100 дозволів на ввезення видавничої продукції з території держави-агресора чи тимчасово окупованої території України.

Нагадаємо, 30 вересня львівського підприємця Ростислава Касіяна оштрафували на 41,7 тис. грн за продаж російських книжок без необхідних дозволів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук