Україна залишається серед країн-лідерів за кількістю репатріантів до Ізраїлю

СуспільствоАндрій Стець, 15 серпня 20174700
Україна залишається серед країн-лідерів за кількістю репатріантів до Ізраїлю
фото ieshua.org
Після анексії Криму і початку війни на сході України потік репатріантів зріс, однак зараз дещо зменшився

Україна останніми роками залишається у трійці країн, що лідирують за джерелом репатріантів в Ізраїль. Про це повідомив міністр з питань охорони навколишнього середовища держави Ізраїль, міністр у справах Єрусалиму і спадщини Зеев Елькін, пише «Інтерфакс-Україна».

«Останні років п'ять ці три країни - Франція, Україна та Росія лідирують за джерелом репатріації, вони посідають перші три місця, міняючись між собою. На четвертому місці Сполучені Штати», – розповів він.

За його словами, після анексії Криму і початку війни на сході України потік репатріантів зріс, однак зараз дещо зменшився.

«Спочатку потік зріс, зараз він трохи зменшився. Якщо перед початком цих подій Франція лідирувала як джерело репатріації в Ізраїль, то після Революції на Майдані і початку війни Україна посіла перше місце як джерело репатріації. Але в останній рік на першому місці Росія», – розповів Елькін.

Він також запевнив, що відносини між Україною і Росією не позначаються на відносинах вихідців з цих країн, які живуть в Ізраїлі.

Зауважимо, що в 2016 році Україна була на другому місці за кількістю приїжджих в Ізраїль, Росія - на першому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук