Українська делегація ПАРЄ розкритикувала візит французьких політиків до окупованого Криму

Українська делегація ПАРЄ розкритикувала візит французьких політиків до окупованого Криму
фото 112.ua
Французькі депутати сфотографувалися біля пам’ятника «зеленому чоловічку» у Сімферополі

Українська делегація надіслала протест президенту Парламентської Асамблеї Ради Європи Педро Аграмонту, через візит в окупований Крим групи французьких депутатів на чолі з делегатом ПАРЄ Тьєрі Маріані. Текст заяви з’явився вчора, 30 липня, на сторінці Facebook народного депутата, представника України в ПАРЄ Володимира Ар'єва.

«З глибоким розчаруванням ми сприйняли повідомлення про черговий незаконний візит у Крим групи французьких депутатів на чолі з делегатом ПАРЄ Тьєрі Маріані. Від імені всієї української делегації заявляю, ми ображені нахабним ігноруванням українського і міжнародного законодавства, в чому Маріані проявив себе як рецидивіст. Ми не збираємося поважати і толерувати права політиків на демонстративне ігнорування законів і неповагу до країн-членів Ради Європи», - йдеться в заяві.

У ній також наголошується, що фотографія парламентаріїв з так званим «зеленим чоловічком» тільки доводить свідоме вираження французькими політиками неповаги до територіальної цілісності України.

Українська делегація висловила жаль через те, що ПАРЄ після аналогічного «візиту» трьох представників Франції в Крим рік тому так і не змогла встановити правила, які б регламентували повагу до міжнародного та національного законодавства з боку делегатів ПАРЄ.

«Все разом підриває довіру до самої Асамблеї як органу, який стоїть на сторожі демократії, прав людини і верховенства права», - сказано в заяві.

Нагадаємо, що окупований Крим відвідала делегація з 11 французьких депутатів на чолі з депутатом Національних зборів Франції, співголовою асоціації «Франко-російський діалог» Тьєррі Маріані. Там їх супроводжує глава комітету Держдуми по справах СНД Леонід Слуцький.

Раніше ZAXID.NET також повідомляв, що бюро Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) видало декларацію про «спільні цінності» з путінською Росією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук