Українська «дочка» російського банку ВТБ запровадила нову комісію на зняття готівки

Банк підвищив комісію за зняття або перерахунок грошей подекуди до 25%

ЕкономікаКатерина Чурилова, 16 листопада 20182651
Діяльність українського підрозділу ВТБ заблокована згідно з рішенням суду

Український банк з російським капіталом «ВТБ банк» запровадив додаткову комісію в розмірі 15% на зняття готівки. Про це інформує «Новое время» з посиланням на прес-службу банку.

Додаткову комісію запровадили на зняття готівки на будь-яку суму в гривнях-, доларах або євро або їх перерахунок до іншого банку.

Під час зняття або перерахунку великих сум (від 350 доларів, 350 євро або 10 тис. грн) комісія у 15% додається до запровадженої раніше комісії у розмірі 10%, себто разом 25%.

Нагадаємо, що комісію у 10% «ВТБ» запровадив з 5 листопада. Згодом банк оприлюднив офіційну заяву, в якій обмеження на зняття коштів пов’язував із судовим рішенням щодо арешту активів.

Також російська група ВТБ публічно заявила, що можливе подальше погіршення ситуації з ліквідністю української «дочки» в разі збереження наявних обмежень відповідно до судового рішення. Зазначається, що група нібито хотіла би здати ліцензію банку, але не може цього зробити через судові обмеження і виконання зобов'язань перед клієнтами.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва видав дозволив стягннути з російських державних банків, які працюють в Україні, близько 140 мільйонів доларів як компенсацію 18 компаніям втрат від анексії Криму.

Також в Україні запроваджено санкції для банків з російським капіталом. Обмеження забороняють виведення капіталу на користь материнських структур, але при цьому не зачіпають розрахунків через ці банки для українців і не перешкоджають докапіталізації та продажу фінустанов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук