Українська компанія створила інноваційну карту пошуку житла у Львові

Каталог новобудов ЛУН.ua запустив інноваційну систему пошуку об’єктів на карті. Усі міста України, абсолютно усі комплекси, універсальність – про ці та інші переваги детальніше.

Економікареклама, 9 листопада 20166890
Українська компанія створила інноваційну карту пошуку житла у Львові
Карта новобудов Львова

Вибір та пошук новобудов в Україні стає ще швидшим та приємнішим – на ЛУН.ua відтепер працює інноваційна карта новобудов у Львові, Києві, Одесі та інших містах України.

При цьому оновлена карта є інтерактивною з можливістю фільтрації. Тобто на одній сторінці можна задати власні критерії пошуку і побачити на карті кожний будинок, що задовольняє вимоги. Знайти оптимальний варіант для купівлі квартири у новому житловому комплексі можна не лише на основі звичних критеріїв, а й відшукавши будинок на карті, що дозволяє оцінити його розташування по відношенню до інших важливих об’єктів – медичних та освітніх закладів, торгівельно-розважальних центрів, місця роботи. Це особливо актуальною для користувачів, які шукають нову квартиру дистанційно і ще не орієнтуються в іншому місті.

На оновленій карті зібрано абсолютно всі новобудови у Львові, Києві, Харкові та інших українських містах. Стосується це як будинків, котрі вже здані в експлуатацію, так і об’єктів, що досі будуються.

Якщо будівництво об’єкту ще не завершено, його також можна знайти – ЛУН.ua позначив на карті контури таких новобудов. Про кожну з них можна отримати додаткову інформацію – переглянути фотографії об’єкту, дізнатись терміни завершення будівництва, оцінити вартість нерухомості та отримати більше даних про забудовника.

Додаткові переваги для користувачів:

  • Аби не загубити новобудови, що зацікавили, сервіс дозволяє додавати об’єкти в «Обране» для подальшого порівняння та вибору найкращого варіанту.
  • Оновлена карта пошуку новобудов на ЛУН.ua доступна користувачам будь-яких стаціонарних та мобільних пристроїв.
  • Кожна новобудова відмічена яскравою позначкою, карта має приємний зовнішній вигляд, її можна зменшувати або наближувати об’єкти для більш детального вивчення.
  • Додаткова інформація про будинок з’являється збоку, що не заважає вивченню карти. Є можливість перейти на сторінку обраної новобудови для отримання більш повної інформації.

Інноваційна карта новобудов на ЛУН.ua – це крок уперед, швидкий та зручний спосіб знайти нову квартиру не виходячи з дому!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук