Українським фермерам відшкодовуватимуть збитки за вилучених під час карантину тварин

Йдеться зокрема про вилучення під час заходів по боротьбі з африканською чумою свиней

Українським фермерам відшкодовуватимуть збитки за вилучених під час карантину тварин
У такий спосіб в уряді планують підвищити ефективність боротьби з інфекційними хворобами свійських тварин

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, відповідно до якої бюджетні гроші, передбачені на протиепізоотичні заходи, можливо буде спрямовувати на відшкодування збитків фізичним особам за вилучених під час карантину або карантинних обмежень тварин.

Процедуру відшкодування наразі можна пройти як через Держпродспоживслужбу та її територіальні органи, а також коштом резервного фонду районного або обласного бюджету. Для цього відповідно внесені зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 №413 та від 31.10.2012 №1003.

«Метою цієї постанови є підвищення ефективності проведення заходів з ліквідації африканської чуми свиней та інших інфекційних захворювань тварин та птиці в Україні, зменшення термінів відшкодування майнової шкоди фізичним особам внаслідок вилучення тварин та гарантування контрольованої епізоотичної ситуації на території України», – повідомила Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

До слова, численні спалахи африканської чуми свиней в Україні спровокували останніми роками значне скорочення поголів’я свиней , а також стрімке подорожчання свинини та сала.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук