«Укрпошта» здійснюватиме грошові перекази в Росію попри заборону

«Укрпошта» здійснюватиме грошові перекази в Росію попри заборону
фото УНІАН
Поштові перекази наразі відправлятимуть через міжнародну фінансову систему Всесвітнього поштового Союзу між об’єктами поштового зв’язку

«Укрпошта» продовжить здійснювати грошові перекази в Російську Федерацію, навіть незважаючи на обмеження використання останньою іноземних платіжних систем. Про це повідомляє прес-служба компанії.

22 березня 2017 року Держдума Росії заборонила грошові перекази з України за допомогою іноземних платіжних систем. «Така заборона суттєво обмежує можливості для переказу коштів з Росії в Україну і навпаки», – йдеться у повідомленні.

Укрпошта повідомляє, що грошові перекази здійснюються через міжнародну фінансову систему Всесвітнього поштового Союзу між об'єктами поштового зв'язку (відділеннями).

«Ми продовжуємо в звичайному режимі приймати та виплачувати міжнародні поштові перекази як в іноземній, так і в національній валюті», – сказав директор Департаменту фінансового бізнесу Артур Муравицький.

Нагадаємо, Держдума РФ ухвалила закон, який обмежує грошові перекази з Росії в інші держави за допомогою іноземних платіжних систем.

Згідно з поправками, у разі введення іноземною державою заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ РФ, транскордонний переказ з Росії на територію такої держави може бути здійснено тільки за допомогою оператора, який контролюється російськими юридичними особами.

Документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України,йдеться у пояснювальній записці документу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук