Уляна Супрун дала чотири поради для офісних працівників

Сидячий спосіб життя – така ж шкідлива звичка, як і куріння

Уляна Супрун дала чотири поради для офісних працівників
Уляна Супрун радить кожні 30 хвилин вставати із-за столу і пройтися

Малорухливий спосіб життя є причиною 9% передчасної смертності серед всього населення світу. У групу ризику входять люди, які багато часу проводять за столом, працюючи за комп’ютером та виконуючи одноманітні рухи.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун і дає поради, що робити в таких випадках офісним працівникам.

«За даними досліджень, тривале сидіння та відсутність активності пов’язані з підвищенням ризику виникнення та загострення серцево-судинних захворювань, ожиріння, проблем з опорно-руховим апаратом, діабету 2-го типу та навіть деяких видів раку. Більш того, малорухливий спосіб життя є причиною 9% передчасної смертності серед всього населення світу», - пише Уляна Супрун.

То що робити? Ось чотири поради від чиновниці МОЗ.

1. Змінюйте маршрут на роботу чи навпаки.
Прогулюйтесь чи проїжджайте велосипедом хоча б частину шляху. Ви можете вийти раніше на декілька зупинок чи припаркувати авто трохи далі від офісу.

2. Вставайте з-за столу кожні 30 хвилин.
Не чекайте, поки у вас виникне дискомфорт, біль в спині чи м’язовий спазм. Просто встаньте з-за столу і потягніться. Щоб не забувати робити активну перерву, використовуйте таймер на телефоні чи іншому гаджеті.

3. Звертайте увагу на позицію, в якій сидите.
Намагайтесь не перевантажувати хребет, нахиляючись занадто сильно до чи далеко від монітора. Оптимальна позиція – екран на рівні очей, обидві ноги вільно стоять на підлозі, грудна клітина відкрита. Також не перехрещуйте ноги, це може перешкоджати нормальному кровообігу.
Якщо пишете, то передпліччя має залишатись на столі.

4. Використовуйте кожну можливість для додаткової активності
Розмовляйте телефоном стоячи, підіймайтесь сходами замість ліфта, ходіть пішки по ескалатору, обговорюйте ідеї з колегами під час прогулянки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук