Уряд обмежив розмір зарплат керівників держкомпаній до 1,25 млн грн

ЕкономікаАндрій Стець, 3 березня9110

Кабінет міністрів України обмежив розмір зарплат для керівників підконтрольних державі підприємств до максимальних 1,250 млн грн на місяць. Відповідну норму Кабінет міністрів затвердив постановою №141 від 5 лютого, яка опублікована в «Урядовому кур'єрі», інформує «Інтерфакс-Україна».

Згідно з документом, місячний розмір зарплати керівника суб`єкта господарювання державного сектору економіки, який визначається в контракті, не повинен перевищувати 1,250 млн. грн.

Також змінено порядок оплати послуг і компенсацій витрат членів наглядових рад державних унітарних підприємств і господарських товариств, у статутному капіталі яких понад 50% акцій належать державі.

Відтепер члену наглядової ради виплачуватимуть додаткову винагороду за виконання ним функцій голови наглядової ради в розмірі 20% його річної винагороди, зазначеної в договорі.

Також Кабмін прив`язав максимально допустимий розмір базової місячної винагороди оплати послуг члена наглядової ради до чистого річного доходу від реалізації продукції. Тобто якщо дохід товариства становить до 1 млрд грн на рік, то член наглядової ради цього товариства не може отримати винагороду, що перевищує 5 середньомісячних зарплат у галузі за квартал, у разі доходу 1-3 млрд грн/рік – не більш ніж 10 зарплат, у разі доходу 3–10 млрд грн/рік – не більш ніж 15 зарплат, 10-20 млрд грн/рік – не більш ніж 18 зарплат, від 20 млрд грн – до 22 зарплат.

Нагадаємо, в січні прем`єр-міністр Олексій Гончарук доручив Міністерству розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства сформулювати пропозиції перегляду зарплат топменеджерів і членів наглядових рад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук