Уряд оголосив конкурс на посаду голів державної податкової та митної служб

Дві служби будуть утворені замість Державної фіскальної служби

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 20 березня 20192180

Кабінет Міністрів оголосив конкурси на посади голів Державної податкової та Державної митної служб і призначив їх на 16 квітня 2019 року.

«Сьогодні уряд прийняв рішення оголосити конкурс на голову Державної податкової та Державної митної служби, а також затвердили умови його проведення, зокрема, загальні і спеціальні кваліфікаційні вимоги, а також вимоги до компетентності, напрацьовані Мінфіном і Національним агентством з питань держслужби», – розповів міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко після урядового засідання в середу, 20 березня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Він додав, що комісія вищого корпусу держслужби проведе конкурс 16 квітня.

Як уточнило Міністерство фінансів на своїй сторінці в соцмережі Facebook, конкурс складатиметься з трьох етапів. На першому з них кандидатів перевірятимуть на знання законодавства, а також володінням іноземною мовою – англійською або французькою, далі на них чекатиме вирішення низки ситуативних завдань. Співбесіда буде останнім етапом відбору, який буде складатися з двох блоків: презентації кандидатами матеріалів, що стосуються питань податкової або митної політики, а також класична співбесіда.

«Уся інформація про проведення конкурсів, а також загальні і спеціальні вимоги до кандидатів на посади керівників ДПС і ДМС, буде розміщена на сайті Національного агентства України з питань державної служби», – заявили в Міністерстві фінансів.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року Кабінет міністрів схвалив постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби як окремі центральні органи виконавчої влади.

Зазначимо, що Державну фіскальну службу було утворено замість міністерства доходів і зборів, яке в 2014 році ліквідували.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук